Usługi

Kategoria

Agnieszka Kamieniecka - organizacja ślubu i wesela

Ślub i wesele to wyjątkowa uroczystość, którą zapamiętacie do końca życia. Jej organizacja powinna Wam sprawiać jedynie przyjemność, a czas przygotowań kojarzyć z radosnymi chwilami w gronie najbliższych.

Usługa organizacji ślubu i wesela gwarantuje Wam jedynie pozytywne przeżycia oraz łatwość wyborów.

Towarzyszę Wam od początku przygotowań lub od wybranego przez Was momentu. Wspólnie określamy Wasze priorytety, oczekiwania, marzenia, budżet, a następnie rozpoczynamy tę ekscytującą podróż.

Na koniec przygotuję dla Was scenariusz tego wyjątkowego dnia, aby mieć pewność, że wszystko przebiegnie bez żadnych zakłóceń.

Jako doświadczony konsultant ślubny jestem również Waszym reprezentantem u usługodawców oraz w obiekcie.

Podczas przygotowań jestem cały czas do Waszej dyspozycji

W trakcie naszej współpracy:

– ułatwiam wybór jedynie sprawdzonych wykonawców, negocjuję najlepsze ceny oraz warunki realizacji zlecenia. Następnie czuwam nad naszą wspólną współpracą. Posiadam bazę ponad 300 wykonawców z Warmii i Mazur, a są to m.in.: obiekty, noclegi, fotografowie, filmowcy, salony sukien ślubnych, salony mody męskiej, dekoratorzy, wypożyczalnie mebli, firmy transportowe, atrakcje, salony fryzjerskie i makijażu, wodzireje oraz wiele innych, niezbędnych do idealnej organizacji Waszego dnia,

– typuję idealną dla Was lokalizację, biorąc pod uwagę Wasze oczekiwania dotyczące menu, liczby gości, noclegów czy też stylu, w jakim planujecie organizację wesela,

– pilnuję wszelkich harmonogramów oraz ustalonego budżetu, a także analizuję podpisywane przez Was umowy,

– przekazuję Wam informację o wszelkich formalnościach związanych z organizacją ślubu konkordatowego/cywilnego/w plenerze/humanistycznego,

– dbam o stronę wizualną Waszego dnia: dekoracje, oświetlenie, papeterię, a także Wasze stylizacje. Glamour, boho, slow, w plenerze – czego tylko zapragniecie,

– na bieżąco kontaktuję się z wszystkimi wykonawcami i reaguje w sytuacjach niespodziewanych,

– organizuję elementy rozrywkowe przyjęcia weselnego,

– zajmuje się całą logistyką, począwszy od kolejności makijaży do organizacji transportu dla Waszych gości,

– przygotowuję scenariusz dnia Waszej uroczystości i nadzoruję cały jego przebieg podczas koordynacji. Po zakończonej uroczystości rozliczam się z podwykonawcami (wedle Waszego życzenia).

Najważniejsze w całej usłudze jest to, że nie odbieram Wam radości z przygotowań.

Moim zadaniem jest pomoc i ułatwienie Wam przygotowań do jednego z najważniejszych dni Waszego wspólnego życia. Pragnę oszczędzić Wasz czas oraz nietrafione wybory. Ostateczne decyzje zawsze podejmujecie Wy.

W ramach kompleksowej usługi każda para otrzymuje ode mnie bezpłatnie indywidualnie stworzony harmonogram przygotowań oraz dostęp do „Strefy narzeczonych”.

Agnieszka Kamieniecka - organizacja ślubu i wesela

Chcecie sami zająć się przygotowaniami przyjęcia weselnego od A do Z?
Cudownie i brawa dla Was!

Dobrze by było, gdyby jednak ktoś rozwiał Wasze wątpliwości:

Jak przygotować budżet?
DJ czy zespół?
Sam fotograf czy z video?
Czy mamy wszystkie dokumenty?
Czy dobrze rozsadziliśmy gości?

Podczas konsultacji omawiamy nie tylko nurtujące Was zagadnienia, ale i wszystkie etapy przygotowań do ślubu i wesela tak, aby nie spędzały Wam one snu z powiek.

Ponadto polecę Wam najlepszych dla Was usługodawców lub pomogę w wyborze tych, których sami rozważacie.

Przygotujcie listę pytań, a następnie spotkajmy się przy kawie lub herbacie.

Będziemy konsultować wszystkie Wasze wątpliwości do momentu, aż nie powiecie „Doskonale, dziękujemy i wszystko wiemy”.

Konsultacje możemy odbyć na 3 sposoby:
– spotykając się w dogodnym dla Was miejscu,
– telefonicznie lub
– za pomocą internetu (np. platformy Zoom). Wybór należy do Was.

Agnieszka Kamieniecka - organizacja ślubu i wesela

Udało Wam się samodzielnie wszystko zorganizować i macie wszystko dopięte na ostatni guzik. Doskonale! Pozostaje tylko dopilnować tego wszystkiego w tym ważnym dla Was dniu.

Co jest najważniejsze? WY!
To WASZ dzień i macie się nim cieszyć nie zastanawiając się czy dekoracje dojechały lub czy zespół będzie gotowy nas czas. Zostawcie to mnie, doświadczonemu logistykowi i koordynatorowi.

Wspólnie układamy scenariusz dnia ślubu i wesela tak, abyście już na kilka dni przed nim mogli poświęcić czas wyłącznie dla siebie i Waszych najbliższych. Całą resztą zajmę się ja.

W tym dniu natomiast nadzoruję pracę wszystkich wykonawców zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, to do mnie dzwonią telefony i to do mnie kierowane są wszystkie pytania.
W tym dniu to ja reaguję na wszelkie niespodziewane sytuacje, mając w zanadrzu kilka opcji zastępczych. Wy natomiast spędzacie błogo czas, w stoickim spokoju, ciesząc się każdą chwilą i popijając wyśmienitą kawę.

Pozostaję z Wami do ostatniego gościa, godziny ustalonej przez Was lub do następnego dnia, aby koordynować poprawiny.

Pamiętajcie, że decydując się na kompleksową usługę możecie mieć pewność, że Wasz dzień będzie zorganizowany na najwyższym poziomie i przez najlepszych usługodawców. Opierając się na doświadczeniu, eksperckiej wiedzy oraz znajomości najnowszych trendów zorganizuję Wasz dzień z najwyższą starannością.

Agnieszka Kamieniecka - organizacja ślubu i wesela

Organizacja ślubu i wesela na odległość jest możliwa, ale nie należy do najłatwiejszych wyzwań. Trzeba załatwić wiele spraw, być w różnych miejscach kilka razy w tygodniu, odbyć wiele spotkań z wykonawcami. Jak to wszystko załatwiać mieszkając za granicą?

Zatrudniając doświadczonego wedding plannera, specjalistę i eksperta, który zna swój region od podszewki macie pewność, że organizacja Waszego dnia jest w dobrych rękach.

Ponad 90 proc. uroczystości weselnych jakie organizowałam lub organizuję, są ślubami międzynarodowymi. Pary młode pochodzą z całego świata: Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Szwecja czy też Litwa i USA.

Są to pary zarówno polskie, jak i o różnych narodowościach, ale organizujące swój dzień właśnie TU – na Warmii i Mazurach, Krainie Tysiąca Jezior, doskonałej bazy obiektów i wyśmienitych usługodawców. Być może stąd pochodzicie lub nawet nigdy tu nie byliście – ja jestem na miejscu zawsze, kiedy jest taka potrzeba.

Świadomość, że ktoś czuwa nad wszelkimi przygotowaniami na pewno zdejmie z Was stres i niepewność, a organizacja ślubu stanie się przyjemniejsza.

Pozwólcie zatem, że będę Waszym godnym reprezentantem na Warmii i Mazurach czyli regionie, który jest moim domem, i który znam jak własną kieszeń.

Agnieszka Kamieniecka - organizacja ślubu i wesela

Wybór miejsca na Wasze przyjęcie weselne to w większości przypadków pierwszy krok, jaki zrobicie po zaręczynach. Dotyczy to również rocznic i odnawiania przysięgi. Nie może on być przypadkowy.

Wybrane miejsce musi zmieścić odpowiednią liczbę gości, być koniecznie z restauracją lub posiadać wystarczającą ilość noclegów. Często kryterium to odległość od kościoła, miejsca zamieszkania czy styl w jakim wymarzyliście sobie Wasz dzień.

Powiedzcie mi na czym Wam zależy, a ja Wam zaproponuję lokalizację idealną.

W związku z tym, że agencja jest firmą typowo regionalną współpracuję z większością obiektów na Warmii i Mazurach, a wiele z nich znam od podszewki. Podobnie jest z plenerami, jeśli marzy Wam się uroczystość pod gołym niebem.

Towarzyszę Wam w wyborze lokalizacji od przedstawienia oferty do odwiedzin w ostatnim obiekcie/plenerze. Możecie również liczyć na analizę umowy z obiektem.

Agnieszka Kamieniecka - organizacja ślubu i wesela

Papierowa? Drewniana? A może już brylantowa? Jaka by nie była to Wasz kolejny wspólny rok w małżeństwie. I choć szczęśliwi czasu nie liczą, warto celebrować każdą wspólnie spędzoną chwilę.

Jest to wyjątkowy dzień, w którym możecie powspominać Wasz ślub, obejrzeć ponownie film i zdjęcia, jak również przeanalizować, co się wydarzyło w minionym czasie. I nie ważne czy będziecie wracać do tego dnia we dwoje, czy też wśród najbliższych – powiedzcie tylko kiedy przypada ten wyjątkowy dzień, a ja zajmę się resztą.

Agnieszka Kamieniecka - organizacja ślubu i wesela

Czy do tej pory macie dreszcze wspominając Waszą przysięgę małżeńską? Przetańczylibyście znów całą noc? Pamiętacie smak Waszego tortu?

Przeżyjcie to jeszcze raz!

Być może teraz marzy Wam się inne miejsce? Bardziej kameralne lub z większym rozmachem? Nad brzegiem morza, o zachodzie słońca lub wysoko w górach? A może nie mogliście sobie na coś pozwolić, a teraz jest na to odpowiednia okazja? Niemniej czy to nie piękne znowu ślubować sobie miłość? Powiedzcie sobie jeszcze raz TAK.

Odnowienie przysięgi małżeńskiej jest absolutnym hitem całej oferty i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jest również bardzo oryginalnym pomysłem celebracji Waszego uczucia.

Agnieszka Kamieniecka - organizacja ślubu i wesela

Zaręczyny to jeden z bardziej stresujących momentów w życiu człowieka. Zapada w pamięć na całe życie, bo od tej chwili rozpoczyna się kolejny etap związku – narzeczeństwo i czas przygotowań do jednego z najpiękniejszych dni w życiu. Pozwól zatem pomóc sobie w tym dniu. Niech chociaż stres organizacyjny Cię nie przytłoczy. Zaaranżuję dla miejsce, zadbam o atmosferę oraz zorganizuję pyszną kolację, jak trzeba będzie to na pomoście w środku lasu. Dodatkowo wszystko będzie owiane słodką tajemnicą, a finalnie na pewno usłyszysz wymarzone TAK !

Agnieszka Kamieniecka - organizacja ślubu i wesela

Scenariusz dnia ślubu i wesela to bardzo istotna kwestia organizacji Waszego dnia. Czasami kojarzy się z brakiem elastyczności i stresem, ale ja gwarantuję Wam, że właśnie dzięki takiemu scenariuszowi Wasz dzień będzie dużo lepszy, a Wy dużo spokojniejsi.

Scenariusz to nie tylko rozpiska godzinowa, ale również lista wykonawców z kontaktami do nich czy też plany B na przeróżne niespodziewane okoliczności. W ciągu dnia dobrze sobie przypomnieć, o której godzinie przyjeżdża fotograf lub DJ. Macie wtedy pewność, że wszystko będzie gotowe na czas i według Waszych oczekiwań.

Oczywiście zawsze będę polecała zatrudnienie na ten dzień doświadczonego Wedding Plannera, który będzie nad wszystkim panował i reagował w każdej sytuacji, a Wy w tym czasie będziecie mogli spędzić czas ze sobą i z Waszymi najbliższymi.

Jeśli jednak zdecydujecie się na samodzielną koordynację pomogę Wam taki scenariusz stworzyć, abyście w Waszym dniu mieli wszystko dopięte na ostatni guzik.

Stworzenie scenariusza może dotyczyć również innej uroczystości niż ślub i wesele.

Zobacz relację tych, którzy już mieli swój dzień