Organizacja
uroczystości międzynarodowej

Organizacja uroczystości międzynarodowej

Organizacja ślubu i wesela na odległość jest możliwa,

ale nie należy do najłatwiejszych wyzwań. Będąc na miejscu trzeba załatwić wiele spraw, być w różnych miejscach kilka razy w tygodniu, odbyć wiele spotkań z wykonawcami, a co dopiero załatwiać to wszystko mieszkając za granicą. Zatrudniając doświadczonego wedding plannera, specjalistę i eksperta, który zna swój region od podszewki macie pewność, że organizacja Waszego dnia jest w dobrych rękach. 

Ponad 90% uroczystości weselnych,

jakie organizowałam lub organizuję, są ślubami międzynarodowymi, a pary młode pochodzą z całego świata: Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Norwegia, Szwecja czy też Litwa i USA. Są to pary zarówno polskie, jak i o różnych narodowościach, ale organizujące swój dzień właśnie TU – na Warmii i Mazurach, Krainie Tysiąca Jezior, doskonałej bazy obiektów i wyśmienitych usługodawców. Być może stąd pochodzicie lub nawet nigdy tu nie byliście – ja jestem na miejscu zawsze, kiedy jest taka potrzeba. 

Mając świadomość, że ktoś na miejscu czuwa nad wszelkimi przygotowaniami na pewno zdejmie z Was stres i niepewność, a organizacja ślubu stanie się przyjemniejsza. Pozwólcie zatem, że będę Waszym godnym reprezentantem na miejscu.

Posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, doskonale się w języku niemieckim, a także planuję powrót do nauki języka francuskiego.