Wasze historie to nasza pasja

Organizacja wyjątkowych uroczystości to nasza największa życiowa pasja. Do każdego ślubu i wesela podchodzimy całym sercem, z dokładnością i zaangażowaniem. Jesteśmy perfekcjonistkami w każdej dziedzinie życia i dbamy o każdy szczegół. Uwielbiamy patrzeć na radość par młodych, ich wybory, przygotowania. Czynienie ich spokojnymi i szczęśliwymi sprawia nam największą satysfakcję.

Uważamy, że podczas planowania jakiejkolwiek uroczystości nie możemy sobie pozwolić na przypadek, a wszelkie decyzje muszą być dokładnie przemyślane. Każda realizacja to nas kolejna fascynująca historia, przygoda, wyzwanie, a przede wszystkim inspiracja.

Wyznajemy zasadę, że jak coś robić, to robić to dobrze lub nie robić w ogóle. Wasz dzień przygotują i skoordynują certyfikowani, profesjonalni i doświadczeni wedding plannerzy. Jesteśmy przekonane, że decydując się na współpracę z nami pewnie i spokojnie poprowadzimy Was do realizacji Waszego, jakże pięknego i wymarzonego dnia.

Poznajcie nasz zespół.

Agnieszka Kamieniecka

Właścicielka marki/Wedding & Event Planner/Wedding Designer

Doświadczenie zdobyłam dzięki wieloletniej pracy w charakterze event menagera, logistyka i specjalisty ds. marketingu. Dlatego jestem przekonana ze decydując się na współpracę ze mną pewnie i spokojnie poprowadzę Was do realizacji Waszego Jakże pięknego, wymarzonego dnia.

Uważam, że podczas planowania jakiejkolwiek uroczystości nie możemy sobie pozwolić na przypadek, a wszelkie decyzje muszą być dokładnie przemyślane. Organizowałam liczne przyjęcia, śluby, wieczory kawalerskie i panieńskie, eventy firmowe. Każda z tych uroczystości była wyzwaniem.

Na przestrzeni lat udoskonalałam swoje umiejętności planistyczne i co raz lepiej widziałam „problemy”, które mogą pojawić się podczas wydarzenia, co nauczyło mnie natychmiastowego zapobiegania im.

Do współpracy/koordynacji przy każdej uroczystości zatrudniam tylko certyfikowanych wedding plannerów, dzięki czemu moje pary młode mogą mieć pewność, że ich dzień obsługują profesjonaliści.

Otylia

Wedding Planner/Asystent/Koordynator

Perfekcjonistka i człowiek ogień. Prawa ręka Agnieszki. Nie lubi siedzieć w miejscu, za to kocha działać. Lubi spędzać czas z ludźmi, bo oni dają jej największą energię.

Przygotowując i koordynując Wasz dzień uwalnia swój wypełniony pomysłami umysł, a im bardziej zwariowany pomysł tym lepiej. To właśnie Otylia dopina na ostatni guzik każdy detal, a wnikliwość to jej moc specjalna. Żaden scenariusz nie zostanie rozesłany dopóki ona nie stwierdzi, że już nie ma więcej pytań.

Absolwentka budownictwa. Ukończyła kurs dekoratora wnętrz, a w tej chwili uczęszcza na kurs florystyczny. Certyfikowany Wedding Planner, ukończyła szkolenie w Ślubnej Pracowni.
Uwielbia muzykę, taniec i słoneczne dni. Wierzy w prawdziwą miłość i dobre serca. Chciałaby, aby wszyscy ludzie byli szczęśliwi.