Pytania i odpowiedzi

W pierwszej kolejności musicie odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

  • Czy macie wystarczająco dużo czasu – organizacja ślubu i wesela zajmuje od 300 do 400 godzin łącznie. Organizujecie Wasz dzień głównie w Waszym wolnym czasie po pracy i w weekendy. Wielokrotnie trzeba się spotykać z usługodawcami, odbyć wiele rozmów telefonicznych lub online lub odbyć kilka wizji lokalnych w wybranym obiekcie,
  • Czy łatwo podejmujecie decyzje – a będzie ich przed Wami bardzo dużo. Wybór poszczególnych usługodawców nie może być przypadkowy. Jest to jedyny taki dzień w życiu i powinni go realizować profesjonaliści, firmy sprawdzone, pasjonaci w swoim fachu. Spotkacie się też z wieloma opiniami oraz propozycjami,

 

Zatrudnienie Wedding Plannera to podjęcie współpracy przede wszystkim z ekspertem w swojej dziedzinie. Wie z jakich i czyich usług skorzystać, jak uporać się z logistyką dnia ślubu, kiedy najlepiej organizować poszczególne elementy ślubu, czy też który obiekt spełnia Wasze oczekiwania. Oszczędza to Wasz czas, minimalizuje stres, nie pozwala abyście się zniechęcili w trakcie przygotowań, a niekiedy wręcz kłócili. Jest mediatorem, negocjatorem i doradcą. Macie nieograniczoną ilość konsultacji, możecie się zwrócić z każdą wątpliwością, sugestią i pomysłem. Jednym słowem Wedding Planner jest doskonałą pomocą.

Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie, ponieważ każda młoda para to inna historia, inne oczekiwania, inne marzenia. Wszystko zależy od ilości usług, w jakich potrzebujecie mojej pomocy. Ofertę przygotowuję po pierwszym spotkaniu, na którym rozmawiamy o Waszych oczekiwaniach, budżecie i oczywiście czasie na przygotowania. Dodatkowo podczas naszej współpracy negocjuję z wykonawcami najlepsze dla Was warunki. Często są to rabaty, które pokrywają część mojego honorarium. Nie pobieram od usługodawców prowizji. Nie doliczam również nic do mojego honorarium nawet, jeśli w trakcie przygotowań urodzą się nowe pomysły. Chcę, abyście od samego początku czuli się bezpiecznie.

Oczywiście. W zależności od wysokości honorarium i czasu na przygotowania ustalamy dogodne dla Was raty. Najczęściej jest ono dzielone na 3 lub 4 transze, z czego ostatnia po koordynacji Waszego dnia.

To zależy od tego, w jakim stopniu mi ufacie. Moje pary młode wielokrotnie dawały mi wolną rękę w przygotowaniu dekoracji lub wyborze fotografa i były zachwycone. Najczęściej jednak każdą decyzję pary podejmują samodzielnie. Pragnę, abyście mieli poczucie, że to Wy zorganizowaliście ten dzień. Ja jedynie chcę pomóc we wszelkich wyborach prezentując najlepsze rozwiązania.

Tyle, ile Wy mi go dacie. Nie ważne czy będzie to rok czy miesiąc. Możecie liczyć na profesjonalną pomoc na każdym etapie, w każdym odstępie czasowym. Mój rekord to 2 tygodnie, równo 14 dni od momentu podpisania umowy do dnia ślubu. Było to wesele na 120 osób, z masą usługodawców i atrakcji, zakończone pełnym sukcesem.

W pierwszej kolejności podpisujemy umowę oraz resztę dokumentów. W ciągu tygodnia otrzymujecie ode mnie dostęp do STREFY PRZYGOTOWAŃ oraz PAKIET POWITALNY. Jeśli wybieracie pomoc kompleksową zaczynamy od spraw priorytetowych, według ustalonego harmonogramu, a następnie realizujemy punkt po punkcie kolejne etapy przygotowań, kończąc na koordynacji Waszego dnia.

Jeśli natomiast pomoc ma być częściowa w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę elementy, które są już załatwione, a następnie kontynuujemy wspólnie dalsze przygotowania. Tu nasza współpraca kończy się również na koordynacji Waszego dnia lub w wybranym przez Was momencie. 

W obu przypadkach jestem do Waszej dyspozycji i macie nieograniczoną ilość konsultacji. Więcej szczegółów od współpracy ze mną omawiamy podczas pierwszej konsultacji.

Jak najbardziej! 90% młodych par, z którymi współpracuję mieszka na stałe za granicą. Są to pary polskie oraz mieszane, gdzie jedno z nich jest Polakiem, a drugie obywatelem innego kraju. Organizowałam wielokrotnie wesela międzynarodowe dla Brytyjczyków, Irlandczyków, Niemców, Norwegów, Szwedów, Włochów i wielu innych. Ponad to jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ jestem cały czas na miejscu i na bieżąco mogę koordynować przygotowania. Nie musicie często przylatywać i większość rzeczy załatwiać w biegu (a gdzie w tym wszystkim jest rodzina i przyjaciele?)

Jest to pomoc przy organizacji od A do Z, najczęściej od wyboru obiektu do koordynacji Waszego dnia. Pomagam Wam podjąć wszystkie decyzje, konsultujemy wspólnie wszelkie wybory i rozwiązania. Jednym słowem jestem z Wami na każdym, najmniejszym i największym, etapie przygotowań.

Jest to usługa na którą decyduje się bardzo dużo par. Polega ona na naszej obecności przez cały dzień, czasem nawet 1-2 dni wcześniej i dzień po ślubie i weselu. W tym dniu koordynujemy wszystkie przygotowania, pilnujemy terminowości wszystkich usługodawców oraz realizacji dnia zgodnie z ustaleniami. Na bieżąco reagujemy na wszelkie odstępstwa, o których często moje pary nawet nie wiedzą. Dbamy o to, abyście zajęli się tylko sobą, rodziną i przyjaciółmi. Przygotowania do koordynacji zaczynam co najmniej miesiąc przed Waszym ślubem. Tworzę wtedy scenariusz Waszego dnia oraz robię zestawienie wszelkich wykonawców, którzy obsługują Wasze wesele.

W ofercie otrzymujecie ode mnie pracę co najmniej 2 certyfikowanych wedding Plannerów. Są to osoby po odpowiednim kursie oraz sprawdzone przeze mnie. Sama również muszę mieć pewność, że Wasz dzień koordynują profesjonaliści.

Ustalamy to wspólnie podczas omawiania warunków współpracy. Najczęściej są to następujące przedziały czasowe:

  • Do końca oczepin – kończymy koordynację po rozliczeniu się z usługodawcami,
  • Do końca trwania wesela – po oczepinach zostajemy na Sali lub przebywamy w pokoju i nadzorujemy na zmianę przebieg do końca przyjęcia. Kończymy koordynację, gdy rozpoczyna się śniadanie lub poprawiny,
  • Koordynujemy poprawiny – jesteśmy wtedy do końca lub do ustalonej godziny.

Organizuję śluby i wesela w całej Polsce. Moja baza to ponad 1000 kontaktów do różnych usługodawców. To wy decydujecie, gdzie pragniecie spędzić ten wyjątkowy dzień. Ja zajmuję się resztą.

Oczywiście. Większość ślubów, które organizuję to śluby plenerowe. Znam wiele miejsc, gdzie można zorganizować piękną ceremonię, a ponad to wiem, w których obiektach Urząd Stanu Cywilnego zezwala na organizację ślubu w plenerze.

Nie. Zorganizuję Wam wszystko. Jedyne co może Was ograniczyć to budżet.

Przede wszystkim prawie 20 letnie doświadczenie w organizacji eventów, przyjęć rodzinnych i ślubów. Dostajecie ode mnie ofertę w ciągu 24 godzin, wraz z draftami wszystkich dokumentów. Macie zapewnioną analizę każdej podpisywanej umowy, a w razie moich wątpliwości bezpłatną konsultację z prawnikiem. Nasza współpraca nie kończy się na koordynacji – obejmuje Was tzw. Opieka poślubna, czyli rozliczenia ze wszystkimi usługodawcami czy też pomoc pannom młodym przy zmianie nazwiska. Otrzymujecie unikatowy na rynku w Polsce dostęp do STREFY PRZYGOTOWAŃ oraz otrzymujecie PAKIET POWITALNY. Ponad to, potrafię przekonać do siebie rodziców, a szczególnie mamy 😉