Koordynacja
dnia ślubu i wesela

Koordynacja dnia ślubu i wesela

Udało Wam się samodzielnie wszystko zorganizować

i macie wszystko dopięte na ostatni guzik. Doskonale! Pozostaje tylko dopilnować tego wszystkiego w tym ważnym dla Was dniu. Co jest najważniejsze? WY! To WASZ dzień i macie się nim cieszyć nie zastanawiając się czy dekoracje dojechały lub czy zespół będzie gotowy nas czas. Zostawcie to mnie, doświadczonemu logistykowi i koordynatorowi.  

Wspólnie układamy scenariusz dnia ślubu i wesela

tak, abyście już na kilka dni przed nim mogli poświęcić czas wyłącznie dla siebie i Waszych najbliższych. Całą resztą zajmę się ja. W tym dniu natomiast nadzoruję pracę wszystkich wykonawców zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, to do mnie dzwonią telefony i to do mnie kierowane są wszystkie pytania. W tym dniu to ja reaguję na wszelkie niespodziewane sytuacje, mając w zanadrzu kilka opcji zastępczych. Wy natomiast spędzacie błogo czas, w stoickim spokoju, ciesząc się każdą chwilą i popijając wyśmienitą kawę. Pozostaję z Wami do ostatniego gościa, godziny ustalonej przez Was lub do następnego dnia, aby koordynować poprawiny.

Pamiętajcie, że decydując się na kompleksową usługę możecie mieć pewność, że Wasz dzień będzie zorganizowany na najwyższym poziomie i przez najlepszych usługodawców. Opierając się na doświadczeniu, eksperckiej wiedzy oraz znajomości najnowszych trendów zorganizuję Wasz dzień z najwyższą starannością.