Koordynacja
dnia ślubu i wesela

Udało Wam się samodzielnie wszystko zorganizować

i macie wszystko dopięte na ostatni guzik. Doskonale! Pozostaje tylko dopilnować tego wszystkiego w tym ważnym dla Was dniu. Co jest najważniejsze? WY! To WASZ dzień i macie się nim cieszyć nie zastanawiając się czy dekoracje dojechały lub czy zespół będzie gotowy nas czas. Zostawcie to mnie, doświadczonemu logistykowi i koordynatorowi.  

Wspólnie układamy scenariusz dnia ślubu i wesela

tak, abyście już na kilka dni przed nim mogli poświęcić czas wyłącznie dla siebie i Waszych najbliższych. Całą resztą zajmę się ja i mój zespół. W tym dniu natomiast nadzoruję pracę wszystkich wykonawców zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, to do mnie dzwonią telefony i to do mnie kierowane są wszystkie pytania. W tym dniu to ja reaguję na wszelkie niespodziewane sytuacje, mając w zanadrzu kilka opcji zastępczych. Wy natomiast spędzacie błogo czas, w stoickim spokoju, ciesząc się każdą chwilą i popijając wyśmienitą kawę. Pozostaję z Wami do ostatniego gościa, godziny ustalonej przez Was.

Pamiętajcie, że decydując się na kompleksową usługę możecie mieć pewność, że Wasz dzień będzie zorganizowany na najwyższym poziomie i przez najlepszych usługodawców. Opierając się na doświadczeniu, eksperckiej wiedzy oraz znajomości najnowszych trendów zorganizuję Wasz dzień z najwyższą starannością.