Rekomendacje

Justyna i Mateusz 11.08.2018

„Było przepięknie! Dziękujemy Agnieszko że udoskonaliłaś wczorajszy wieczór i dokonywałaś rzeczy niemożliwych do ostatniej chwili czuwając nad oprawą wesela cała noc! Zmiany były wprowadzane do ostatniej chwili a Aga dzielnie wszystko znosiła mówiąc: od tego jestem, nie martwcie się – będzie idealnie! I było! Dziękujemy jeszcze raz i polecamy wszystkim z całego serca! :*** „

Dominika i Aivaras 11.05.2019

Dziękujemy za pomoc w organizacji naszego wesela, pięknego dnia majowego 2019 roku!

Agnieszce udało się zadbać o wszystkie szczegóły, a musiała współpracować z wymagającymi młodymi i dość zapracowanymi w codziennym życiu, więc musiała sie wykazać. Dzięki temu z mężem mogliśmy cieszyć się każdą chwilą naszego wesela, bez większego stresu- wiedzieliśmy że Aga stoi na warcie. Nie obyło się bez niespodzianek (jak to przy tego typu weselach, organizowanych w 3 miesiące)-ale udało się zapanować na wszystkim.

Dziękujemy raz jeszcze!

Ania i Darek 27.04.2019

Ania: „Bardzo polecam Agnieszkę, jeśli chodzi o podwykonawców, logistykę oraz dobra radę. Organizowała moje wesele, współpracując głównie przez telefon i pocztę elektroniczną. Znając pomysł na motyw przewodni pomogła z dopracowaniem dodatków. Gdybym musiała jeszcze raz organizować wesele, zdecydowałabym się na współpracę z Agą na 1000%.”

Darek: „Solidna firma. Pomagała nam przy organizacji naszego wesela. Przez kilka miesięcy nie tylko przekonała do siebie jako osoby, ale i do siebie jako profesjonalistki moja mamę która uważała że konsultant ślubny to powinien wpaść na dwa dni przed impreza i naprawić to czego młodzi nie zrobili.”

Agnieszka i Piotr 19.09.2020

„Aga pomogła nam zorganizować ślub od podstaw oraz świetnie zrozumiała nasz styl i oczekiwania. Nie było to łatwe, ponieważ na co dzień mieszkamy za granicą, więc nasz kontakt był utrudniony. Mimo tego Agnieszka stawała na głowie, żeby umówić wszystkie spotkania akurat na dzień kiedy byliśmy w Polsce 🙂 Ponadto musieliśmy przenieść nasz ślub z maja na wrzesień z powodu wirusa, ale dla Agi nie był to duży problem! Załatwiła wszystko. Do samego wesela Agnieszka czuwa nad wszystkim, we wszystkim pomoże, załatwi rzeczy niemożliwe. Dzięki współpracy z Agą nie musieliśmy się niczym stresować i denerwować. Nie wyobrażam sobie organizacji wesela bez jej pomocy! Trzeba również zaznaczyć, że Agnieszka jest osobą przemiłą, ciepłą i zawsze uśmiechniętą! Doradza, ale nigdy nie narzuca swojego zdania! Dziękujemy i polecamy! <3

Anna i Tommy 16.08.2019

„Agnieszka pomogła nam zaplanować wesele w 6 tygodni! Mieszkam za granica a zdecydowaliśmy pobrać się podczas urlopu w moim rodzinnym Olsztynie. Zostało nam tylko 6 tygodni wiec poprosiłam Desiagnes o pomoc. Okazała sie niezastąpiona! Profesjonalna organizacja pracy i jej kontakty pozwoliły nam cieszyć się planowaniem wesela (głównie przez e-mail). Każde moje duże czy male życzenie nie sprawiało jej klopotu ( jak np. harfa i skrzypce które Agnieszka musiała sprowadzić z Warszawy) W dzień ślubu Agnieszka była caly dzien do dyspozycji i została z nami prawie do końca mając pewność ze nic juz nam więcej nie trzeba. Oprócz tego ze jest bardzo profesjonalna to jeszcze jest wspaniała, mila, troskliwa kobieta. Mam bardzo mile wspomnienia. Polecam współprace z Desiagnes!

A & T”

Agata i Paweł, 10.10.2020

„Desiagnes to klasa sama w sobie. Zaczynając od pierwszego spotkania pełna profeska.

Aga była bardzo pomocna w konsultacjach i poszukiwaniach sali, zespołu, harmonogram wesela był dopasowany do naszych potrzeb. Agnieszka była zawsze przygotowana do wszystkiego! Każda sytuacja był opanowana ! Jej obecność sprawiła ze swoje wesele przeżyłam spokojnie i miałam możliwość cieszyć się z bliskimi w tym szczególnym dniu. Nie było tak jak mówiły mi koleżanki, ze swoje wesele robi się dla gości. Dzięki Desiagnes moje wesele było i dl gości i dla mnie ❤️ Najadłam się, pobawiłam a o wszystkich formalnościach pamiętała Aga. Miałam anioła stróża na weselu i polecam każdemu mieć obok tak profesjonalnego wedding planera jak Agnieszka ❤️”

Marta i Paweł, 15.08.2020

„Aga wspiera z takim zaangażowaniem jak wróżka chrzestna 💜 Dba, przewiduje, dopina wszystkie guziki, ale zawsze ma agrafkę pod ręką 😀 Serdecznie polecam, ma serducho do tego co robi i robi to na najwyższym poziomie.”