Królowie Boho są owiani niesamowitym klimatem, lekką nutką tajemnicy, inspirują od pierwszego spojrzenia. Tu rządzą brązy, czerwienie, zielenie i akcenty złota, a niejedna panna młoda zapewne zamarzy o takiej koronie.

Boho, styl w którym zakochaliśmy się już wiele lat temu, wciąż gości w dekoracjach, makijażach i dodatkach. Dlatego szukając stylu, w jakim chcieliśmy zorganizować sesję stylizowaną zdecydowaliśmy się na klasykę. Początkowo sesja miała ukazać sam proces przygotowań, jednak podczas przygotowań stwierdziliśmy, że szkoda by było nie pokazać czegoś więcej. W tym artykule pragnę Wam zaprezentować rewelacyjną sesję w obiektywie Wojciecha Gańko, która odbyła się w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach. Na moim profilu możecie również obejrzeć piękne teledyski, w wykonaniu Frej Studio – Fotografia i Film oraz Vidgraf FILMS

Boho panna młoda jest wolna w każdym calu. Lekka, a zarazem dostojna stylizacja to jest znak rozpoznawczy. Widać to w niezwykle zwiewnej sukni ślubnej (Arianne Moda Ślubna) oraz delikatnym makijażu i fryzurze (Studio Urody Flaming). Odrobiny „szaleństwa” dodaje delikatna wstążka i złota pręga na czerwonej szmince oraz złoto na policzku.

Pan młody, pewny siebie jegomość, ucieka od klasyki ustępując miejsca ekstrawagancji w postaci garnituru w kratę, czarnej koszuli i drewnianej muchy (FOR MEN)

W stylu boho nie może zabraknąć kwiatów. Postawiliśmy na niestandardowy bukiet oraz koronę z kwiatów dla naszej królowej, która jest ręcznie wpleciona we włosy Agaty. O kwiaty zadbała pracownia Kolorlove ArtStudio

Skoro już mowa o ekstrawagancji, to dlaczego nie pozwolić sobie na nią w wyborze pojazdu, który zawiezie nas na ceremonię, takim jak Pontiac Grand Prix z ’76 roku. Jego styl i kolor idealnie komponuje się z naszą młoda para oraz ich stylizacją.

Całej scenerii uroku dodają przepiękne, ręcznie robione makramy od Plotebolubie

Przy takiej stylizacji nie można zapomnieć o detalach. Biżuteria, od Laeti.Wedding, szelki, buty, zegarek oraz alternatywnie do korony z kwiatów brązowy kapelusz.

Czyż oni nie są cudowni?

Dziękuję jeszcze raz cudownej ekipie za wspaniała współpracę i zaproszenie do projektu.

W roli modeli Agata Gańko i Krystian Wojtkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *