II Otwarty dzień weselny

Relacja z II Otwartego dnia weselnego w Ziołowej Dolinie, z dodatkiem sesji stylizowanej, w której udział wzięli wystawcy.

Otwarty dzień weselny to gratka zarówno dla wszystkich narzeczonych, jak i dla obiektu go organizującego.  Ziołowa Dolina robi to naprawdę dobrze. Odbywa się to w wyjątkowym dla tego miejsca klimacie. Jest rodzinnie i przytulnie, a jednocześnie z dużą dawką energii.

Wydarzenie to odbyło się już po raz 2, przyciągając rzesze Zakochańców wraz z rodzinami. Były Młode Pary, same panny młode z Mamami lub druhnami, a także całe rodziny oczywiście z najmłodszymi gośćmi. Odwiedzający mogli zapoznać się z ofertami wielu podwykonawców, niezbędnych przy organizacji ślubu i wesela.

Prócz mojej osoby, gdzie każda para młoda mogła skorzystać z darmowych konsultacji, mieli również okazję poznać m.in: przepiękną biżuterię od Laeti.wedding, przewygodne buty do tańca przez całą noc od Buty ślubne/taneczne MILONGA, a także portfolio fotografów Littlechange&Foto oraz Fajny ślub, oferującą również video z Waszego dnia. O muzykę w trakcie całego dnia zadbał pozytywnie zwariowany zespół Młode Wilki, a o przepyszne jedzenie w tym fontannę z czekolady gospodarze we własnej osobie, czyli Ziołowa Dolina.

Panny młode mogły zaczerpnąć wiedzy i inspiracji na temat ślubnej fryzury oraz makijażu u dziewczyn ze Studia Urody Flaming, które równocześnie podczas całego dnia tworzyły look 2 modelek, od A do Z. Za rozrywkę w trakcie dnia zadbał Dr Selfie, oferujący fotobudki, fotolustra, napis LOVE, a także wiele innych atrakcji na Wasze wesele.

Wisienkami na torcie, które zadbały o piękne sale są dziewczyny z Twój ślub – nasza dekoracja, oraz Decoflore Pracownia Dekoratorska, oferująca również przepiękną papeterię. Stworzyły one 2 warianty obłędnych dekoracji – górna sala w eleganckim stylu glamour, w kolorach różu, czerwieni czy też złota, natomiast dolna z rustykalną nutą, gdzie rządziło drewno i zieleń.

Ziołowa Dolina jest dla mnie miejscem sentymentalnym, ponieważ to tutaj zorganizowałam i koordynowałam swoje pierwsze wesele! Uwielbiam ten obiekt za smaczne jedzenie, super obsługę i uroczą właścicielkę 😉 Otwarty dzień natomiast jest genialnym pomysłem na poznanie wszystkiego od środka, złapanie inspiracji w różnych dziedzinach branży ślubnej, a także do świetnego pomysłu na spędzenie dnia 🙂

Czekam z niecierpliwością na kolejną edycję

Polecam gorąco!

Wasza Aga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *